Ogloszenia

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

  1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia: w środę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, w czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w piątek- święto Nawiedzenia NMP, w sobotę wspomnienie św. Justyna.
  2. Dzisiaj uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  3. Nabożeństwa majowe – codziennie o godz. 18.00.
  4. Nabożeństwa czerwcowe od soboty codziennie o godz. 18.00.
  5. W Uroczystość Bożego Ciała Msze św. w naszej parafii będzie sprawowana o godz. 11.00. Procesja wyruszy po Mszy św. o godz. 11.00. Na procesję Bożego Ciała zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów, a chłopców w strojach komunijnych do niesienia poduszek, chętnych panów do niesienia baldachimu oraz osoby do niesienia feretronów.
  6. W oktawie Bożego Ciała nabożeństwo o godz. 18.00. Ksiądz Proboszcz udziela dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek po uroczystości Bożego Ciała wszystkim przebywającym na terenie naszej parafii.
  7. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca, msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.
  8. Dziękujemy wszystkim grupom parafialnym za przygotowanie i udział we wspólnej mszy w niedzielę Zesłania Ducha Świętego.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii.
  10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.
Scroll to Top